KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13462344
nr 1346 2344
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 230/260. Motivet: 35x52cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:20:31
150 kr
200 kr
200 kr